Aksa Door®

Aksa Door®

Akustik Ses Yalıtımlı Kapılar

Aksa Door® akustik kapıları, ses izolasyon ve akustik izolasyon konularında uluslararası kuruluşlardan sertifikaları alınmış ve her mekanda kişiye, projeye ve alana özel veya standart ebatlarda üretimi olan ses yalıtım kapılarıdır.

Ofisler, stüdyolar, hastaneler, konferans salonları, ev sinema sistemleri, opera salonları ve fuaye alanları gibi ses yalıtımının ve mahremiyetin gerekli ve çok önemli bir unsur olduğu ortamlarda ahşap ses yalıtımlı akustik kapılar veya yangına dayanıklı ahşap akustik kapılar vazgeçilmezlerden biridir.

Akustik Ses Yalıtımlı Kapı sistemleri

Aksa Door®’un akustik kapıları yüksek hacimlerde dahi tatmin edici bir performansa sahiptir. Gürültü kirliliğinin insanlar için sorun oluşturacağı her ortam için akustik kapılar olmazsa olmazlardan biridir. Genel olarak ses yalıtımlı akustik kapı ihtiyacı olan yapılara örnek olarak; sinema salonları, resmi kurumlar, laboratuvarlar, askeri siteler, havaalanları, büyük konferans ve opera salonlarını verebiliriz.Ses yalıtımlı ahşap akustik ses yalıtımlı kapı üreticisi olarak, projelerin ilk tasarım aşamalarından, şartnamelerin belirlenmesine, üretimi tamamlanmış ses yalıtımlı akustik ses geçirmez kapıların montaj
programlarının oluşmasına ve teslim süreçlerine kadar birçok alanda mühendislik hizmeti ve teknik desteği sağlamaktayız.Aksa Acoustic® projelerinizdeki kapı ihtiyaçlarınız için akustik ses yalıtımlı kapı çözüm ortağınız ve ses izolasyonlu kapılar için komple bir çözüm merkezi olarak hizmet vermektedir.

Proje ve Satış Destek Ekibimizle İletişime Geçebilirsiniz.

Eğer başka sorunuz varsa, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

Aksa Door® Ses Geçirmez Kapılar

Profesyonel ses geçirmez kapılara ihtiyaç duyulan eğlence sektörü, film stüdyoları, müzik çalınan hareketli mekanlar, tiyatrolar, kültür merkezleri ve diğer birçok sektör için yüksek kaliteli, güvenilir stüdyo ses geçirmez kapıları tasarlamamız ve üretmemizle dünya çapında tanınıyoruz.

Uzman tasarım ekibimiz, mimarlar ve mühendislerden oluşur. Her biri birbirinden özel ve bazen de zorlu müşteriler için ayrı ayrı tasarlanmış ses geçirmez, yalıtımlı, akustik stüdyo kapısı temini için , tiyatro danışmanları ve akustik danışmanlar ile birlikte çalışır .

Akustik Ahşap Kapı Uygulama Alanları

Yayın ve kayıt stüdyoları, Laboratuvarlar, Sinemalar ve tiyatrolar, Tesis, makine ve motor odaları, Konferans, toplantı ve etkinlik odaları, Oditoryumlar ve stadyumlar

Aksa Door® Akustik Ahşap Kapı Modelleri

Ticari Gömme Ahşap Akustik Kapı
Çift Kanatlı Akustik Kapı
Ticari Camlı Ahşap Akustik Kapı
Çift Kanatlı Camlı Ahşap Kapı
Panjurlu Ahşap Ses Yalıtımlı Kapı
Çift Kanatlı Panjurlu Ahşap Ses Yalıtımlı Kapı
Yangına Dayanıklı Ahşap Kapı
Çift Kanatlı Yangına Dayanıklı Ahşap Kapı
Neden Aksa Door®?

Zengin endüstri deneyimiyle desteklenen çok çeşitli ahşap akustik kapılar sunuyoruz.

Sağlam altyapımızda, sunulan akustik kapıları, sektörün en güvenilir satıcılarından temin edilen en iyi kalitede hammadde kullanarak, küresel olarak belirlenmiş kalite normlarına uygun olmasını sağlamak için üretiyoruz.

Üretim sonrası, kusursuz olduklarından emin olmak için bu akustik kapıların kalite testinden geçmesini sağlıyoruz.

Uygulama Alanları

Aksa Door®, Ahşap akustik ses kesici kapılar, birinci sınıf canlı performans mekanlarında ve gürültü ve ses kontrolünün öncelikli olduğu endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Konser alanları, toplantı salonları, sinema salonları, ofisler, otel odaları, stüdyo ses kayıt odaları vs en çok tercih edilen alanlardır.

Daha büyük önem, gerçek iş koşulları altında elde edilen sürekli olarak yüksek alan içi gürültüsünü azaltmaktır.

Proje, Tasarım ve Üretim

İsteğe göre tek veya çift kanat, zaman kazandıran bölünmüş çerçeve, uzun ömürlü contalar, yüksek kaliteli kilitleme donanımı ve ses geçirmez akustik kapı camları da dahil olmak üzere tamamen kendi fabrikamızda üretilip montajı yapılan bir kapı ünitesi sunuyoruz.

Sektördeki uzun yıllarda edindiğimiz deneyim ve ustalarımızın becerileri bir araya geldiğinde, bizi her tür kapının akustik performansını optimize etmede önde gelen uzmanlar yapmaktadır. Müşterilerimizin gereksinimlerini tam olarak anlamaya ve icra edilen her detaya önem göstermeye özen gösteriyoruz.

Sertifikalı ve Onaylı

Akustik ses izolasyonlu kapı setleri uluslararası akredite kuruluşlar tarafından test edilmiş ve raporlanmıştır. Buna göre, 33db, 36db ve 41db ses yalıtımı sağlayan kapılar bulunmaktadır. Bu kapı setleri talebe göre 30 ve 60 dakika yangın dayanımlı olarak üretilebilmektedir.

Uygulama Görselleri

Aksa Door® Uygulama Görselleri

Proje ve Satış Destek Ekibimizle İletişime Geçebilirsiniz.

Eğer başka sorunuz varsa, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.