Aksa Cabins®

Aksa Cabins®

Akustik Stüdyo Müzik Ses Kayıt Enstrüman Kabinleri

Müzisyenler neden Aksa Cabins®’i tercih ediyor ?

Ses izolasyon kabinlerimiz ortam ve akustik gürültüyü önemli ölçüde azaltır. Müzik kaydı, seslendirme veya çeviriler için ses kabinleri, yayın kabini, müzik aleti uygulama kabini, ofis çözümleri, tıbbi veya odyoloji test laboratuvarları, post prodüksiyon odaları ve daha fazlası için kullanılabilir.

Proje ve Satış Destek Ekibimizle İletişime Geçebilirsiniz.

Eğer başka sorunuz varsa, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

Aksa Acoustic® Aksa Cabins®

Oda İçinde Portatif Oda

Sessiz bir alanda çalışmalarınızı yürütmeyi istiyor ancak bu alanın taşınabilir olmasını mı istiyorsunuz ? 8 yıldır izolasyon kabinleri yapan Aksa Acoustic®, gürültü sorunlarınıza mükemmel bir çözüm sunabilir.

Evinizin veya ofisinizin herhangi bir yerine kurabileceğiniz ses yalıtımlı kabini geliştirdik. Montajı kolaydır, taşınması kolaydır. Oda içinde portatif oda şeklinde tasarlanan akustik kabinlerimiz standartların dışına çıkılabilir şekilde her mekana uygun tasarımlarda da üretilebilir.

Aksa Cabins® gerçekten kompakt boyutlara sahip ancak düşünceli tasarımı size içeride ihtiyaç duyacağınız birçok imkanı sunuyor.

Akustik Stüdyo Odaları

Aksa Cabins® hızlı bir şekilde mi ihtiyacınız var? Çoğu sipariş, verildikten sonraki 1 hafta içinde gönderilir !

Ses Emici

Akustik stüdyo müzik odalarında kullanılabilir Aksa Foam Panels, Aksa Fabric Panels ve Aksa Diffuser gibi ürünlerimizi kabinlerimizin iç yüzeyinde ses yutucu ve yansıtıcı kısaca sese yön vermesi için tercih ediyoruz

Sürdürülebilir

Akustik enstrüman kabini, bateri kabini, stüdyo kabini gibi kullanım amacı fark etmeksizin ürettiğimiz ürünlerimizde uzun ömürlü kullanım vadediyoruz. Portatif yapıya sahip olduğu için kolaylıkla başka bir yerde kullanabilirsiniz.

İşlevsel ve Alev Almaz

Aksa Cabins® akustik ses kayıt vokal dublaj kabini vb ürünlerimizde isteğe bağlı olarak yanmaz ürünler tercih edilir. Akustik kabinlerin kullanım alanına ve izolasyon değerine göre iç ve dış kaplamaları farklılık gösterebilir.

Özelleştirilebilir

Akustik projelendirme ve akustik tasarım uygulamaları yaptırmak istediğiniz noktada sizlerin yanınızdayız. Akustik müzik kabini üreticisi olduğumuz için imalatında istediğiniz her detayı işleyip kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Kayıt alabileceğiniz, enstrüman çalabileceğiniz ve eğlenebileceğiniz bir alan olarak tasarlanmış müzik kabinleri

Reji Odaları
Seslendirme Kabini


Ses Kayıt Odaları
Stüdyo Odaları


Test Odaları
Odyoloji Kabini


Ofisler
Oyuncu Odaları


Küçük Ekipler İçin İdeal!

Çalışma ortamınızdan ortadan kaldırmak istediğiniz ortam gürültüsüne bağlı olarak Aksa Cabins®, Standart (Tek Duvar) modelini ve Gelişmiş (Çift Duvar) modelimizi sunar.

Standart modelimiz ortam gürültüsünü yaklaşık %50 (orta aralık frekansları içinde) ve Gelişmiş model ortam gürültüsünü yaklaşık %75 (aynı orta aralık frekansları içinde) azaltır.

Müzik kabinlerimiz her zaman Standart (Tek Duvar) izolasyondan Gelişmiş (Çift Duvar) izolasyona yükseltilebilir. Standart İzolasyon ve Gelişmiş İzolasyonun nasıl performans gösterdiğini daha iyi anlamak için bizden destek alabilirsiniz .

Akustik kabin ihtiyaçlarınız bulunduğunuz yere ve ortama bağlı olarak değişecektir. Önerilen izolasyon seviyeleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için Ürün Temsilcinizle görüşün .


Aksa Acoustic® Akustik Cabins

Aksa Cabins® Neleri İçerir ?
Doğal Işık

Akustik ses yalıtımlı kabininizde kayıt alırken, dublaj yaparken, seslendirme yaparken, oyun oynarken, video izlerken ve bunun gibi tüm aktiviteleri yürütürken aydınlıkta kalmanız için günlük kullanıma uygun aydınlatma sistemi kullanıyoruz.

Elektrik Sistemi

Bilgisayarınızı veya telefonunuzu şarj edebileceğiniz priz, usb girişleri, internet bağlantısı

Geniş Masa

Rahat kullanım sağlanabilmesi için akustik kabin boyutuna ve kullanıma uygun masa seçimi yapılıyor

Havalandırma

Ayarlanabilir dahili fan, sıcaklığı doğru bir şekilde korur (dakika başına 65 kübik feet havayı taşıyabilir).

Ses Yalıtım Paneller

Akustik kabin içinde inanılmaz akustiği ve ses emilimi ile sorunsuz iletişim, ileri seviye ve konfora sahip ekipmanlar

Akustik Kabin Modellerimiz

Aksa Cabins® Model ve Seçeneklerimiz

Proje ve Satış Destek Ekibimizle İletişime Geçebilirsiniz.

Eğer başka sorunuz varsa, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.