Aksa BOOTH®

Aksa Booth®

Ses Emici Dekoratif Akustik Ofis Modülleri

Tasarımcılar neden Aksa Booth’u tercih ediyor ?

İşletmeler ve çalışanlar koronavirüs sonrası yeni ofis çalışma düzenlerine uyum sağlamak durumunda kaldılar. Bazı şirketler çalışanlarının büyük kısmını evde tutabilmenin planlarını yaparken, bazıları da ofis ortamlarını yeniden düzenleyerek salgının işyerlerinde yayılmasını engellemeye uğraşacaklar.

Her ne kadar işleri dijital ağırlıklı olan şirketler uzaktan çalışma modeline devam edebilse bile, fiziksel ortamlara bağımlı kurumlar için Aksa Booth®, Aksa Pods®, Aksa Fabric Pods® ve Aksa Cabins® gibi ürünler tam biçilmiş kaftan.

İşlevsel, doğal ve yanmaz malzeme

Aksa Booth® yüzeyi akustik ses emici yanmaya karşı dirençli ses yalıtım kumaşı ile kaplanır. Kumaşlar mobilya imalatına da uygundur. Kullanım alanına ve ses izolasyon değerine göre iç malzemeleri farklılık gösterebilir.

Ses Emici

Akustik ofis mobilyalarımız hacim ve ofis akustiği gibi ses yalıtımının önemli olduğu mekanlar için son derece özel olarak tasarlanmaktadır. Yüzeyindeki akustik kumaşlar ve mobilyaların imalarında kullanılan süngerler sesi hapsetmesi için seçilmiştir.

Özelleştirilebilir

Akustik projelendirme ve akustik tasarım uygulamaları yaptırmak istediğiniz noktada sizlerin yanınızdayız. Akustik pod üreticisi olduğumuz için imalatında istediğini her detayı ses yalıtım podlarına işleyip kullanımınıza hazır hale getiriyoruz.

Sürdürülebilir

Akustik ofis modülleri tıpkı mobilyalar gibi ister koltuk ister toplantı kapsülü olsun her ürünümüz kullanılan ham maddelerin yüksek kaliteli olması sebebi ile usta ellerden geçirilerek kullanıma hazır hale getirilir.

Doğal bileşenler birlikte birçok fonksiyonel özellik sağlar.

Proje ve Satış Destek Ekibimizle İletişime Geçebilirsiniz.

Eğer başka sorunuz varsa, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

Aksa Acoustic® Aksa Booth®

Akustik Kapsül

Mekan tasarımı yaparken çok fazla varyasyon var. Aksa Booth®’u birçok farklı malzeme, iç yüzey ve kanepe kumaşı ile sipariş verebilirsiniz. Aksa Booth®’unuzu özgürce tasarlamanız için birçok seçenek var. Bölmenin tasarlanan formu, iç mekanlara zenginlik katarken, açık ofisler ve halka açık ortamlarda yumuşak konfor ve korunaklı mahremiyet sağlar.

Aksa Booth® kompakt boyutlara sahip ancak düşünceli tasarımı size içeride ihtiyaç duyacağınız birçok imkanı sunuyor.

Akustik Ofis Mobilyaları

Aksa Booth® ofis telefon çalışma toplantı bölmeleri, ofislerin farklı noktalarındaki çalışma arkadaşlarını bir araya getirerek verimliliği artırır. Size ofis ortamında verimli çalışabileceğiniz ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz bir alan sağlar.

Küçük Ekipler İçin İdeal!

Aksa Booth® akustik pod’ları, çalışma alanından uzaklaşmaya gerek kalmadan işbirliği yapmak için küçük ekipleri cezbeder. Aksa Booth® akustik pod’ları, gizlilik düzeyine bağlı olarak kapalı pod veya açık pod olarak mevcuttur.

Ofis bölmelerimiz ve mobilya sistemlerimiz, ofis alanlarının çoğunu, açık alanları bölme ve kapalı ya da kısmen kapalı odalar oluşturma imkanı sağlayarak genişletir ve tamamlar.

Her akustik ofis kabini, ​​45 desibele kadar yalıtım sağlayabilen, tasarımına göre tavanı, duvarları ve zemini kaplayan, akustik ses emici bir kumaşla döşenmiştir.


Aksa Booth® ile Sessizliğe Kavuşun..

İyi ve sağlıklı bir iç mekan ikliminin önemli bir parçası verimli ses emilimidir. Okullarda, kreşlerde, spor merkezlerinde ve gürültü seviyesinin oldukça yüksek olabileceği iş yerlerinde önemli bir faktördür.

Kısa veya uzun bir süre boyunca yüksek düzeyde gürültü, tesisleri kullananların sağlığını etkileyebilir ve sağlık sorunlarına yol açabilir. En kötü durumda, geri dönüşü olmayan işitme hasarına yol açabilir. Aksa Acoustic , her alanda ses sönümleme ve hacim akustiğini iyileştirmeye yardımcı olan mükemmel ses yalıtım malzemeleri ile bilinir.

Çevre Güvenliği
Yüksek Yangın Direnci
Yüksek Ses Azaltma Kapasitesi
Kaplama Malzemeleri ile Uyumluluk
Çevre Açısından Güvenli Üretim
Kesici Alete Uygun Serbest Kesme Yapısı
 

Aksa Acoustic® Akustik Booth

Aksa Booth® Neleri İçerir ?
Doğal Işık

Akustik podunuzda çalışmalarınızı yürütürken sohbet ederken kitap okurken veya video izlerken aydınlıkta kalmanız için günlük kullanıma uygun aydınlatma sistemi kullanıyoruz.

Elektrik Sistemi

Bilgisayarınızı veya telefonunuzu şarj edebileceğiniz priz, usb girişleri, internet bağlantısı ve hızlı şarj

Geniş Masa

Rahat kullanım sağlanabilmesi için akustik kapsül boyutuna ve kullanıma uygun masa seçimi yapılıyor

Havalandırma

Ayarlanabilir dahili fan, sıcaklığı doğru bir şekilde korur (dakika başına 65 kübik feet havayı taşıyabilir).

Yumuşak Paneller

İnanılmaz akustiği ve ses emilimi ile sorunsuz iletişim, ileri seviye ve konfora sahip ekipmanlar

İsteğe Bağlı Olarak;

Online görüşme yapmak veya dizi izlemek gibi gereksinimleri karşılamak için televizyon monte edilebilir.

Diğer Modellerimiz

Aksa Booth ® Model ve Seçeneklerimiz

Proje ve Satış Destek Ekibimizle İletişime Geçebilirsiniz.

Eğer başka sorunuz varsa, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.